Агромаркет

У Мінагрополітики представили держсекретаря Владислава Андронова

У Мінагрополітики представили держсекретаря Владислава Андронова

26 червня перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк представив держсекретаря міністерства Владислава Андронова.

Його було призначено на цю посаду відповідно до розпорядження Кабінету міністрів від 26 квітня 2017 року № 417-р, повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Перед державним секретарем Мiнагрополітики стоїть дуже багато завдань. Перш за все – реформування роботи управлінської та організаційної структури міністерства для підвищення її ефективності, – підкреслив Максим Мартинюк. – Окремим завданням є робота з державними підприємствами, інститути яких необхідно привести у відповідність до чинного законодавства, зокрема, забезпечити обрання їх керівників за прозорими конкурсами».

Довідка

Владислав Андронов Євгенович народився в 1971 році у Києві. Закінчив Київський державний економічний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит».

У 1999-2003 роках – голова Міжрегіональної ради солідарних профспілок України. Протягом останніх десяти років обіймав посаду заступника генерального директора ТОВ «КУА «Інвестиційні ресурси».

Одружений, має двох дітей.
 
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!