Агромаркет

У Мін’юсті зареєстровано вимоги до виробництва ветпрепаратів, розроблені на основі європейських правил

У Мін’юсті зареєстровано вимоги до виробництва ветпрепаратів, розроблені на основі європейських правил

Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Мінагрополітики № 606 від 10.11.2017 року про затвердження Положення про основні вимоги до виробництва ветеринарних препаратів та Правил належної виробничої практики ветеринарних препаратів, розроблений в рамках гармонізації українського законодавства до норм ЄС.

Про це повідомили у Держпродсподивслужбі.

Цей нормативно-правовий документ є першим кроком України до створення законодавчої бази з регулювання виробництва ветпрепаратів за принципами належної виробничої практики. Він розроблений на основі Європейських правил з належної виробничої практики лікарських засобів для застосування у ветеринарії.

Ухвалення цього документу дає можливість українським підприємствам із  виробництва ветпрепаратів бути конкурентоспроможними на міжнародних ринках.

Належна виробнича практика є частиною системи контролю якості, яка гарантує, що ветеринарні препарати виробляються із забезпеченням їхньої відповідності своєму призначенню, вимогам реєстраційного досьє та з виключенням ризиків для тварин, пов’язаних із недостатньою безпекою, якістю чи ефективністю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!