Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У Криму продали винзавод «Коктебель»

У Криму продали винзавод «Коктебель»

В окупованому Криму продали завод марочних вин «Коктебель» за 110,2 млн рублів ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель», який був орендарем об’єктів заводу.

Про це повідомляється на російському сайті для розміщення інформації про проведення торгів.

«Переможцем аукціону 26 січня визнаний учасник №538005 – Товариство з обмеженою відповідальністю “Завод марочних вин Коктебель”, який запропонував під час проведення торгів найвищу ціну лота №1 у розмірі 110 млн 178 тис рублів з урахування ПДВ», – говориться у повідомленні на сайті.

Окрім ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель», до аукціону також допустили «НТЦ «Кристаллкор» з Санкт-Петербургу і  фізособу Андрія Шкловського, який є засновником ТОВ «Бонусмолл» у Пермі.

ТОВ “Завод марочних вин «Коктебель» заснували в 2014 році. Компанія на 99,8% належить ТОВ «Гатчинський спиртовий завод» з Ленінградської області Росії. Власника підприємства Михайла Якубчика російські ЗМІ називають родичем директора служби зовнішньої розвідки Росії Сергія Наришкіна.

Завод марочних вин «Коктебель» був заснований у 1879 році. На сьогодні має 1070 га власних виноградників, ємнісний парк не менше 5 млн. л для виробництва тихих вин і не менше 6 млн л – для виробництва десертних вин і портвейнів.

Читайте також: Влада Криму запевняє, що власник «Масандри» не зможе продати старовинну колекцію вина