Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У Херсоні впорядкують рух вантажівок, які перевозять збіжжя

У Херсоні впорядкують рух вантажівок, які перевозять збіжжя

Одним із важливих завдань збереження вулично-шляхової мережі є забезпечення диспетчеризації руху автомобільного транспорту у Херсоні при перевезенні збіжжя.

Найближчим часом має бути розроблений алгоритм запобігання накопиченню вантажівок на вулицях Херсона, визначений маршрут руху транспорту до хлібоприймальних пунктів і вжиті заходи до перевізників, транспортні засоби яких перевантажені понад установлену норму (40 тонн). Про це повідомляє прес-служба Херсонської облдержадміністрації.

«Великовагові транспортні  засоби накопичуються на прилеглих до хлібоприймальних пунктів вулицях (Херсонський КХП, причали Херсонського морського порту тощо), чим створюють значні незручності для мешканців прилеглих районів, а також призводять до утворення заторів», ‒ повідомив  в. о. заступника голови Херсонської ОДА Олександр Адамчик.

Він наголосив на необхідності забезпечити відстій транспорту на спеціальних майданчиках за межами Херсона та їх під’їзд на розвантаження за командою диспетчера.

У Херсонській області обмеження руху під час спекотної погоди (понад +28 °С) запроваджено на 12 автомобільних дорогах загального користування. На період обмеження руху великовагових транспортних засобів визначено 19 місць для їх відстоювання.

Донедавна на дорогах Херсонщини було встановлено три габаритно-вагових комплекси: на 203 км + 500м автодороги Одеса – Мелітополь – Новоазовськ та поблизу Олешків і Посад-Покровського.

Проте два останні габаритно-вагові комплекси зараз ремонтуються, тим часом триває робота щодо придбання нового габаритно-вагового устаткування.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали