Агромаркет

У Cygnet підготовку до виробничого сезону через карантин почали на два місяці пізніше від запланованої дати

У Cygnet підготовку до виробничого сезону через карантин почали на два місяці пізніше від запланованої дати

У компанії Cygnet підготовку заводу до виробництва у зв’язку з епідемічним станом розпочали майже на два місяці пізніше запланованої дати. Також істотно скоротилась кількість персоналу, задіяного у ремонтних роботах, адже цього року масштабна модернізація не планувалась.

Про це повідомили в компанії.

«Ми дещо змінили структуру організації ремонту, призначивши начальників змін відповідальними за повну підготовку призначених їм цехів. Це дасть можливість увесь ланцюжок від післявиробничої очистки до ремонту обладнання та його прокрутку сконцентрувати в одних руках», – розповів технічний директор цукрового заводу Анатолій Манойленко.

Початок нового сезону не за горами, проте продаж цукру ще триває. Станом на середину червня близько 20% цукру, виробленого у минулому сезоні, лишається до продажу.

Як зазначається, посівну кампанію цього року в Cygnet завершили на 11 днів раніше, як торік. Компанія зіткнулася з браком вологи на початку посівної та її надлишком наприкінці. Через травневі зливи та низьку температуру повітря на полях утворилася грунтова кірка, що перешкоджала сходам посіяних культур. Тому Сігнет оперативно придбав і запустив у роботу дві ротаційні борони.

Нагадаємо, у Cygnet збільшили площі під кукурудзою.