Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У більшості регіонів жнива цього року проходять швидше, ніж торік

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на 30 липня 2019 року вітчизняні аграрії зібрали ранні зернові, зернобобові та ріпак із площі 9,5 млн га, що на 20% або 1,6 млн га більше, ніж торік на аналогічну дату, повідомляє УКАБ.

Це пов’язано з одночасним дозріванням озимих та ярих зернових культур через високі температури у червні.

Збільшився, відповідно, і збір ранніх зернових та зернобобових культур на 8,7 млн тонн (38,7%), порівняно з аналогічною датою минулого року. Зокрема, озимої пшениці зібрано на 5,6 млн тонн більше, ярого ячменю – на 2,2 млн тонн, озимого ячменю – на 0,7 млн тонн.

«Збільшення збору основних ранніх зернових та зернобобових культур на поточну дату відбулося і за рахунок збільшення врожайності вищезазначених культур. Найбільша врожайність спостерігається по ярому ячменю – 30 ц/га, майже у півтора рази вища за минулорічний показник 20,2 ц/га», – ідеться в повідомленні.

При цьому темпи жнив різняться за регіонами через погодні чинники. Так, аграрії Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей уже завершили збір ранніх зернових, зернобобових культур та ріпаку, а на Чернігівщині жнива затримуються через опади.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!