Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У Баришівській зерновій компанії проводять навчальні тренінги для співробітників щодо правильної експлуатації сільгосптехніки

У Баришівській зерновій компанії напередодні жнив проводять навальні тренінги для операторів комбайнів. Так, перший із шести запланованих тренінгів зібрав комбайнерів з чотирьох регіональних дирекцій компанії і стосувався особливостей налаштування агрегатів і самих комбайнів.

Про це повідомили в компанії.

«Сьогодні було важливе навчання, якщо взяти до уваги наближення жнив. Звичайно, багато нюансів, про які сьогодні йшлося, наші працівники знають. Та не зайве навіть найдосвідченішим освіжити свою пам’ять. Бо правильна експлуатація техніки, її налаштування – це завжди пряма вигода. Це і економія пально-мастильних матеріалів, убезпечення від зайвих поломок у полі, а значить заощадження на ремонті. У планах найближчих днів провести окремий тренінг з питань організації та нюансів співпраці так би мовити «з поля» з сервісними службами наших партнерів», – зазначив представник компанії «Юпітер 9 Агросервіс» Василь Вовк.

За словами інженера з експлуатації іноземної техніки Пирятинського центру сервісу і ремонту техніки Василя Павленка, навчання у діалозі завжди продуктивніше.

Загалом у компанії до кінця літа планують провести ще п’ять тренінгів, які будуть стосуватись найрізноманітніших тем у правильній експлуатації і обслуговуванні техніки.