Агромаркет

У 2020 році KSG Agro має намір збільшити експорт у країни Близького Сходу й Африки до 50 тис. тонн

Агрохолдинг KSG Agro в поточному році наростив обсяги експорту зернових і пшеничного борошна в країни Близького Сходу – Оман і Катар, а також африканські держави – Лівію й Анголу в 2,4 рази.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Якщо в 2018 році агрохолдинг поставив в Оман і Катар жовту кукурудзу обсягом 5 тис. тонн, то в 2019-му експортні поставки цієї сільгоспкультури в дві країни Близького Сходу вже склали 5,3 тис. тонн, а до них додався експорт кормового ячменю обсягом 4 тис. тонн», – ідеться в повідомленні.

Крім того, в 2019 році KSG Agro експортував 2,5 тис. тонн пшеничного борошна до Лівії та Анголи. Таким чином, загальний обсяг експорту сільгосппродукції агрохолдингу цього року зріс у 2,4 раза, порівняно з 2018-м.

«Для нас дуже цікавий експорт на ринки Близького Сходу й Африки, де існує серйозний платоспроможний попит на нашу продукцію. Розширення експорту сільгосппродукції дозволяє нам диверсифікувати канали збуту і отримання валютної виручки, а також підвищити маржинальність», – зазначив голова ради директорів агрохолдингу Сергій Касьянов.

В цілому, за підсумками 2019 року агрохолдинг планує експортувати в зазначені країни 16-18 тис. тонн зернових і пшеничного борошна.

За словами Сергія Касьянова, у 2020 році агрохолдинг планує досягти обсяги експорту продукції в країни Близького Сходу й Африки до 50 тис. тонн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!