Агромаркет

Туркменістан виставляє на продаж кілька агропідприємств без обмежень для іноземних покупців

Туркменістан виставляє на продаж кілька агропідприємств без обмежень для іноземних покупців

Міністерство економіки та розвитку Туркменістану 5 листопада 2016 року проведе інвестиційний конкурс з продажу в приватну власність дев’яти об’єктів держвласності, в тому числі кількох підприємств АПК.

Зокрема, як повідомляється на сайті міністерства, на інвестконкурс  виставлені тваринницькі ферми за ціною від 22,285 тис. манатів до 1,13 млн манатів (офіційний курс на 31 жовтня ‒3,5 маната /$1).

Також виставляється на продаж 100% статутного капіталу АТ «Гаймак» за ціною 570,9 тис. манатів. Підприємство займається переробкою молока та виробництвом молочної продукції.

По більшості виставлених на конкурс об’єктів висувається обов’язкова умова збереження профілю виробництва.

Прийом заявок і реєстрація учасників проводиться Міністерством економіки і розвитку Туркменістану не пізніше ніж за два календарних дні до дати проведення конкурсу.

До участі в інвестиційному конкурсі допускаються громадяни Туркменістану й іноземних держав, а також недержавні юридичні особи Туркменістану й іноземних держав. При цьому іноземні юрособи, міжнародні організації, їх постійні представництва та філії в Туркменістані можуть брати участь у роздержавленні держвласності і приватизації держмайна тільки за наявності висновку Агентства із захисту економіки від ризиків при Мінекономіки Туркменістану.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!