Агромаркет

Торговельні мережі знижують націнку на овочі, бакалію, молоко та яйця

Мережі супермаркетів дослухалися до рекомендацій Антимонопольного комітету і знизили, а деякі – й зовсім відмінили націнку на борошно, буряк, капусту, картоплю, моркву, цибулю, борошно та крупи, макаронні вироби, цукор, олію, молоко та яйця.

Про це  повідомив голова Київського обласного відділення АМКУ Олексій Хмельницький у Фейсбук.

Знизити ціну погодилися Novus, «Ашан», Metro Cash & Carry, «Сільпо», Billa, «АТБ-маркет», Varus, «Еко маркет», «Велика кишеня», «Велмарт» і надіслали про це листи в Антимонопольний комітет. 

Більше того, такі мережі як Novus, Billa, Varus, «Еко маркет», «Велика кишеня», «Велмарт» на період карантину взагалі прибрали торгівельну націнку на окремі позиції таких товарів як  буряк, капуста, картопля, морква борошно, цибуля, різні крупи, макаронні вироби,цукор, олія, молоко та яйця.

Київське обласне відділення також рекомендувало також мережам сепермаркетів збільшити коло потенційних постачальників для запобігання штучного дефіциту товару, зменшити період відтермінування оплати постачальникам за поставлені товари та встановити аналогічні умови з потенційними постачальниками продуктів харчування,на період дії карантину або обмежувальних заходів, встановлених Кабміном.

«Що стосується розслідування справи за ознаками антиконкурентних узгоджених дій щодо одночасного підняття цін на продукти першої необхідності в Києві та області, то воно триває, проводиться аналіз отриманої інформації і вже є певні напрацювання.

Наразі іде опитування під протокол постачальників і виробників (їх в рамках відкритої справи більше 40). Перші результати, усвідомлюючи необхідність швидкої реакції, сподіваємось отримати до кінця травня» – поінформував Олексій Хмельницький.

Читайте також:Антимонопольний комітет розглядає справу підвищення цін на овочі та бакалію

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!