Агромаркет

Територію Ковельської філії «Укрветсанзаводу» розчищають від відходів

Територію Ковельської філії «Укрветсанзаводу» розчищають від відходів

На території Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод» (Волинська область) тривають роботи з дезінфекції, дератизації та дезінсекції. Станом на 4 квітня накопичено біля 3 тис. тонн сировини тваринного походження. Крім того, за територією філії складовано невстановлену кількість залишків шкур сільськогосподарських тварин приблизно 30-річної давнини.

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі, під контролем якої ведеться очищення.

Нагадаємо, Ковельській філії «Укрветсанзаводу» заборонено прийом відходів тваринного походження до повної утилізації накопичених відходів, які розміщенні на її території. Таке рішення прийнято на спільному засіданні комісії при Волинській облдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при ОДА.

Аби не допустити техногенної катастрофи, 900 тонн відходів буде закомпостовано на території підприємства. З початку квітня проведено ізоляцію 33 тонн боєнської сировини (пір’я) у водонепроникний матеріал. Це забезпечить герметичність до подальшого вирішення питання щодо її утилізації.

1,5 тис. тонн боєнських та пір’євих відходів планується закагатувати на площадках одного з птахогосподарств області, щоб отримати перегній.

Також виділено місце для утилізації 500 тонн кісток шляхом спалювання.

З кінця березня почали вивозити 55 тонн сировини на інші філії  «Укрветсанзаводу», 40 тонн перероблено безпосередньо на Ковельській філії.

Тим часом на «Укрветсанзаводі» завершується аудит, за результатами якого будуть прийняті відповідні рішення, у тому числі кадрові. Матеріали аудиту будуть передані до правоохоронних органів.
 
AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!