Агромаркет

Світовий банк розглядає аграрний сектор України як найперспективніший напрямок для інвестицій

Світовий банк розглядає аграрний сектор України як найперспективніший напрямок для інвестицій

Для Світового банку перспективними для інвестицій секторами є сільське господарство й агробізнес. Про це в інтерв’ю ЛIГАБiзнесIнформ розповіла новий регіональний директор Світового банку Сату Кахконен.

«В Україні дуже багато секторів мають значний потенціал. В першу чергу, це сільське господарство, агробізнес, видобувна і металургійна промисловість. Це галузі, в яких, за загальним визнанням, Україна має конкурентну перевагу. Я сподіваюся, інвестори до цих областей проявлять інтерес в першу чергу», ‒ зазначила Сату Кахконен.

Вона також наголосила, що Міжнародна фінансова корпорація (МФК), яка входить до складу групи Світового банку, зосереджена на підтримці аграрного бізнесу та інфраструктури.

«Якщо говорити про МФК, їх поточний портфель для України ‒ $737 млн. Вони в першу чергу підтримують сільськогосподарський сектор, агробізнес, інфраструктуру. На сегодні Україна є одним із головних клиєнтів Світового банку, а точніше, входить у десятку найбільших позичальників організації», ‒ розповіла регіональний директор Світового банку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!