Агромаркет

Стало відомо, які напрямки держпідтримки фермерства були найпопулярніші на Луганщині

Однією з найпопулярніших державних програм підтримки фермерів і домогосподарств на Луганщині є програма компенсації коштів за придбання вітчизняної техніки й обладнання. Щороку кількість закупленої техніки за цією програмою зростає. Торік у регіоні ця кількість досягла майже 750 одиниць на суму понад 730 млн гривень.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповіла директор Агенції регіонального розвитку Східного Донбасу Лариса Бичкова.

Також непогано працює програма компенсації за кредитними ставками – фермери зацікавлені в компенсації відсоткової ставки в разі придбання сільгосптехніки, підготовки до посівних робіт.

«Третій рік діє Програма розвитку та підтримки агропромислового розвитку Луганської області на 2017–2020 роки. Торік кошти витрачали на обладнання для молочних господарств, поточного запланували використати їх на фінансування розкорчування земель. У 2018 році стартувала державна програма відновлення економіки, інфраструктури та соціальної сфери східних регіонів», – зазначила Лариса Бичкова.

За її словами, до 2020 року планується виділити 4,76 млрд грн, і частину цих грошей буде спрямовано в Луганську область, що дозволить розв’язати деякі нагальні проблеми.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!