Агромаркет

Стала відома подальша доля «Аграрного фонду»

Передача ПАТ «Аграрний фонд» у концесію може стати найбільш вигідним варіантом для держави.

Про це голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко заявив в інтерв’ю THEPAGE, повідомляє прес-служба відомства.

«Ми розглядали три моделі – приватизацію, концесію та ліквідацію. І дійшли до висновку, що концесійний договір та передача в управління «Аграрного фонду» були б набагато цікавіші для держави. Та й самій компанії це дало б серйозний імпульс», – зазначив Андрій Радченко.

За його словами, питання приватизації є недоцільним, бо підприємство не має власних виробничих потужностей. Тож продавати фактично нічого: «Аграрний фонд» володіє будівлею, столами, стільцями. А основний його актив – це низка ключових людей і накопичений протягом п’яти років досвід.

«Яким саме може бути формат передачі «Аграрного фонду» в концесію? Менеджмент з новими повноваженнями і гнучкістю, не меншими, ніж у приватному секторі, зобов’язується не тільки генерувати прибуток для інвесторів (у певних пропорціях – Міністерства фінансів та концесіонера), але і підтримувати стабільні ціни на борошняні вироби і забезпечувати аграріїв добривами та кредитами під посівну. Вважаю важливим відзначити, що при передачі в концесію соціальні функції Аграрного фонду, визначені статутом, жодним чином не можуть бути переформатовані», – додав керівник підприємства.

Нагадаємо, ПАТ «Аграрний фонд» є прибутковою компанією протягом чотирьох років поспіль і входить до топ-20 державних компаній за розміром прибутку, обсягом виплачених податків і дивідендів, і топ-100 компаній за розміром виплачених податків.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!