Агромаркет

Сьогодні український агробізнес є привабливим для іноземних інвесторів

Сьогодні український агробізнес є привабливим для іноземних інвесторів

 

Український аграрний сектор сьогодні має великий потенціал для поглиблення двосторонньої співпраці з іноземними партнерами. Ми вже спостерігаємо велику зацікавленість іноземних інвесторів у роботі в нашій аграрній галузі, — розповила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева під час спілкування з журналістами телеканалу UA|TV.

Посадовець зазначила, що на сьогодні в українській аграрній галузі понад 50 донорських проектів спільно з міжнародними партнерами. Вони мають різне спрямування, але напрямки їх роботи збігаються з розробленою українською стороною стратегією реформування «3 + 5». Ці проекти підтримують як великі міжнародні організації — Світовий Банк або Міжнародна фінансова організація — так і уряди багатьох окремих країн, таких як Канада, США, Німеччина та Нідерланди.

– Активним партнером у проектній роботі є також Європейський Союз. Із другого боку, ми хочемо активніше залучати прямі іноземні інвестиції в різні проекти в нашому аграрному секторі, тому що саме вони мають надавати важливі імпульси для розвитку галузі», — наголосила пані Трофімцева.

За даними Держстату, в агропромисловий комплекс станом на 1 липня 2016 року було інвестовано 3619, 1 млн. дол. США, що становить лише 6,9% загального обсягу приватних іноземних інвестицій в економіку країни.

– Мінагрополітики сьогодні активно працює спільно з іншими міністерствами та Кабміном над тим, щоб зробити умови ведення бізнесу в Україні привабливішими, зокрема й для іноземних інвесторів, — додала пані міністр. — Основними завданнями для нас є напрацювання концепції ефективного регулювання економіки та побудова регуляторного поля, яке б дозволяло бізнесу й інвестиціям вільно почувати себе в країні та окремо взятому секторі. Багато в цьому напрямі вже було зроблено щодо дерегуляції.

Наостанок, Ольга Трофімцева зауважила, що на досягненнях ніхто не зупинятиметься, бо ще багато завдань є на порядку денному на найближчий час.

 

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!