Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Skok Agro впроваджуватиме інноваційні технології з землевпорядження

Компанія Skok Agro підписала договір про співпрацю із компанією Філдбіай, розробником системи для ефективного управління землями сільськогосподарського призначення «Електронний землевпорядник FieldBI».

Skok Agro – український виробник твердомірів ґрунту, автоматичних пробовідбірників «Ромашка». Компанія виконує на замовлення виробництво систем метеомоніторингу для самохідних обприскувачів, та встановлення модульних метеостанцій. Відтепер асортимент послуг Skok Agro поповнився і інформаційною системою «Електронний землевпорядник FieldBI».

«Діджиталізація сільського господарства – єдиний шлях для України в майбутньому здобувати лідерські позиції на світових ринках. Сьогодні кожен фермер має зрозуміти, що підвищення економічної ефективності полягає в оптимізації використання наявних ресурсів, в тому числі і земельних активів. А напередодні відкриття ринку землі, це питання стає все більше актуальним, адже ймовірність отримання кредитів, в тому числі і для викупу цієї самої землі, збільшується в рази, якщо на підприємстві встановлена система управління земельним банком «Електронний землевпорядник FieldBI», – зазначив Сергій Скок, директор Skok Agro.

Нагадаємо, названо необхідні пункти договору оренди землі.