Агромаркет

Скасовано дозволи для вивезення власної продукції з деокупованих територій Харківщини

З 24 січня скасовано дозволи на вивезення власної продукції з деокупованих територій Харківської області.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України за результатамис чергового засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві під головуванням профільного міністра Миколи Сольського.

Під час минулого засідання Координаційної ради з питань логістики в сільському господарстві Міністр закликав спростити бюрократичні процедури. Видача перепусток сільськогосподарським та переробним підприємствам на вивезення з територій населених пунктів, де встановлено особливий режим товарно-матеріальних цінностей, здійснювалася Департаментом цивільного захисту Харківської ОВА спільно з Координаційним гуманітарним центром за погодженням з Департаментом агропромислового розвитку Харківської ОВА, представниками Харківської обласної прокуратури, Управління Служби безпеки України у Харківській області, ГУ Національної поліції у Харківській області, що спричиняло затримки з їх отриманням. Проблему вдалося вирішити оперативно – відтепер аграрії безперешкодно та ефективно зможуть вивозити власну продукцію з деокупованої території.

Нагадаємо, в Україні розробили унікальну машину для розмінування територій. Як повідомлялося, розмінування на Харківщині триватиме кілька років.