Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Сільгоспвиробники отримають дотації за лютий

Сільгоспвиробники  отримають дотації за лютий

Сьогодні на засіданні уряд ухвалив постанову, відповідно до якої аграрії зможуть отримати бюджетну дотацію за підсумками діяльності у лютому 2017 року.

«Уряд та Мінагрополітики прийняли усі необхідні документи для виплати дотацій сільгоспвиробникам. Проте терміни набуття чинності цих актів передбачають такі виплати лише за підсумками березня. Для того, щоб виробники змогли отримати кошти за лютий, було прийнято відповідне рішення й ухвалено постанову», – пояснила заступник міністра аграрної політики та продовольства Олена Ковальова.

Документом передбачається як виняток надати право на отримання бюджетної дотації за підсумками роботи у лютому 2017 року сільгосптоваровиробникам, які станом на 31 грудня 2016 року перебували у реєстрі спецрежиму ПДВ та станом на 1 березня 2017 року були платниками ПДВ та здійснювали діяльність відповідно до п. 3 Ст. 16 Закону «Про державну підтримку сільського господарства України».

Крім того, постановою затверджується таблиця відповідності КВЕДів до кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД. У Законі «Про державну підтримку сільського господарства України» дотація передбачена виробникам відповідно до КВЕД. Але у податкових документах, на підставі яких розраховується розмір дотації, зазначаються коди товарів згідно з УКТ ЗЕД. Така відповідність надасть ДФС можливість адміністрування бюджетних дотацій аграріям.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!