Агромаркет

Схвалено проект змін щодо адаптації українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів

Схвалено проект змін щодо адаптації українського законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів

Рада міністрів сільського господарства Європейського Союзу затвердила проект змін до Додатку V Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Зокрема, він передбачає встановити перелік санітарних та фітосанітарних заходів (СФЗ) ЄС, до яких Україна має намір наблизити своє законодавство.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Оскільки розробка стратегії у сфері СФЗ не передбачена Угодою про асоціацію між Україною та ЄС, цей процес врегульовується внесенням змін у додатки до цієї угоди.

Для адаптації українського законодавства у сфері СФЗ Кабінет міністрів розпорядженням від 24 лютого 2016 № 228-р схвалив Всеохоплюючу стратегію імплементації глави IV (Санітарні та фітосанітарні заходи) розділу IV «Торгівля і питання, пов’язані з торгівлею» Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Тепер, після затвердження проекту змін до Додатку V Угоди про асоціацію Радою Міністрів ЄС, це рішення повинно бути проголосоване Європейським парламентом. Після цього рішення буде прийняте під час засідання Підкомітету санітарних та фітосанітарних заходів у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!