Агромаркет

Сергія Глущенка призначили заступником Тимофія Милованова з аграрних питань

Кабінет Міністрів 26 лютого 2020 року призначив Сергія Глущенка на посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй Фейсбук-сторінці.

«В Мінекономіки разом з Тарасом Висоцьким Сергій Глущенко відповідатиме за спрямування і координацію діяльності в напрямку агро. Детальний перелік повноважень опублікуємо після його затвердження», – написав міністр.

Як відомо, Сергій Глущенко з 2015 по 2016 роки очолював Державну службу України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Він має три вищі освіти, які здобув у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана – юридичну, економічну та управлінську.

Сергій Глущенко також брав участь у просуванні в Україні реформ у сферах безпечності нехарчової продукції і ринкового нагляду, технічного регулювання, оцінки відповідності (сертифікації), є автором змін до законодавства, пов’язаних із покращенням бізнес-клімату, зменшенням регуляторних та адміністративних бар’єрів, євроінтеграцією. Має досвід роботи на юридичних посадах у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), а також у проектах технічної допомоги Україні з боку ЄС.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!