Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Сергія Глущенка призначили заступником Тимофія Милованова з аграрних питань

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Кабінет Міністрів 26 лютого 2020 року призначив Сергія Глущенка на посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на своїй Фейсбук-сторінці.

«В Мінекономіки разом з Тарасом Висоцьким Сергій Глущенко відповідатиме за спрямування і координацію діяльності в напрямку агро. Детальний перелік повноважень опублікуємо після його затвердження», – написав міністр.

Як відомо, Сергій Глущенко з 2015 по 2016 роки очолював Державну службу України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. Він має три вищі освіти, які здобув у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана – юридичну, економічну та управлінську.

Сергій Глущенко також брав участь у просуванні в Україні реформ у сферах безпечності нехарчової продукції і ринкового нагляду, технічного регулювання, оцінки відповідності (сертифікації), є автором змін до законодавства, пов’язаних із покращенням бізнес-клімату, зменшенням регуляторних та адміністративних бар’єрів, євроінтеграцією. Має досвід роботи на юридичних посадах у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC), а також у проектах технічної допомоги Україні з боку ЄС.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!