Агромаркет

Рибне господарство приєднали до новоутвореного Міненергетики та захисту довкілля

Кабінет Міністрів оприлюднив рішення щодо створення нового Міністерства енергетики та захисту довкілля України шляхом перейменування Мінприроди і реорганізації Міненерговугілля.

Прийнята постанова визначає основні завдання та функції новоутвореного відомства, серед яких, зокрема, раціональне використання, відтворення й охорона природних ресурсів, охорона та раціональне використання земель.

Крім того, в документі йдеться про забезпечення формування та у межах повноважень реалізація державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, рибного господарства та рибної промисловості, охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства та безпеки мореплавства суден флоту рибного господарства, лісового та мисливського господарства тощо.

«Рибне господарство (галузь тваринництва фактично) передати до Міністерства енергетики та екології… Дивні намагання розірвати комплексний підхід до управління галуззю, прийнятий майже в усьому світі, включаючи системне і стале управління природними ресурсами», – прокоментувала рішення уряду екс- в. о. міністра аграрної політики та продовольства Ольга Трофімцева на своїй Фейсбук-сторінці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!