Агромаркет

«Радехівський цукор» зберігає лідерство за обсягами експорту

За результатами 2018/2019 МР лідером з експорту цукру став ТзОВ «Радехівський цукор», що відвантажив 138,5 тис. тонн цукру на суму $46,3 млн.

Про це повідомляє НАЦУ “Укрцукор”.

Друге місце в рейтингу зайняла ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля» – 74,5 тис. т ($26,6 млн). Третя сходинка закріпилась за ПАТ «Теофіпольський цукровий завод» – 35,7 тис. тонн цукру ($14 млн).

«І хоча експорт цукру за маркетинговий рік скоротився майже на третину, суттєвих змін у рейтингу експортерів не відбулось. Лідерство, як і минулого року, залишилось за «Радехівським цукром», а от «Продовольча компанія «Поділля» змогла покращити свої позиції, витіснивши «Цукорагропром» з другого на четверте місце», – прокоментувала заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Яненко.

За оцінками НАЦУ «Укрцукор», експортні поставки в 2019/2020 МР очікуються на рівні 300 тис. тонн цукру, а за ринки Середньої Азії доведеться суттєво поборотись з Росією, яка очікує перевиробництво цукру в поточному сезоні.

Нагадаємо, лідером з експорту цукру в 2017/2018 МР також став ТзОВ «Радехівський цукор», відвантаживши 138,5 тис. тонн на суму $55,55 млн.

Як повідомлялося раніше, ціна на цукор у новому сезоні зросте через його дефіцит.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!