Агромаркет

Рада скасувала сплату податків на землю в зоні АТО

Рада скасувала сплату податків на землю в зоні АТО

Верховна Рада скасувала сплату податків на земельні ділянки, розташовані на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей, а також на лінії зіткнення.

Таке рішення передбачено Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» (законопроект № 5368 від 7 листопада 2016 року). За його прийняття у другому читанні і в цілому проголосували 240 народних депутатів 21 грудня.

Згідно з законом, на період з 14 квітня 2014 року до 31 грудня року закінчення АТО скасовується нарахування та сплата земельного податку, орендної плати за ділянки державної і комунальної власності, які розташовані на тимчасово окупованій території та/або лінії зіткнення і знаходяться у власності та/або користуванні (в тому числі на умовах оренди) фізичних або юридичних осіб.

Нараховані і сплачені за період АТО суми плати за землю вважаються надмірно сплаченими грошовими зобов’язаннями та підлягають поверненню.

Водночас законом встановлюється, що в період з 14 квітня 2014 року до 31 грудня року завершення АТО земельні ділянки, розташовані на тимчасово окупованій території  та/або лінії зіткнення, які знаходяться у власності та/або користуванні платників єдиного податку четвертої групи, не є об’єктами оподаткування єдиним податком.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!