Агромаркет

Профінансують чотири українсько-американські наукових проекти в аграрній галузі та сфері біотехнологій

Профінансують чотири українсько-американські наукових проекти в аграрній галузі та сфері біотехнологій

Чотири українсько-американських проекти у галузі аграрних наук і біотехнологій будуть реалізовані та отримають фінансування у 2018-2019 роках у рамках конкурсу «Спільні наукові проекти» Міністерства освіти і науки та Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global).

Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України.

Так, спільний проект Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН України та Вірджинського політехнічного інституту та державного університету стосується аспектів використання озимих покривних культур у східній частині

США та в Черкаській області України.

Отримає фінансування і проект щодо утилізації пестицидів Київського національного університету ім. Шевченка та Сиракузького університету.

Проект зі збільшення вмісту апронової кислоти в насінні Camelina Sativa реалізуватимуть Інститут харчової біотехнології та геноміки НАН України та Університет Небраски-Лінкольна.

Вплив сталого управління сільським господарством на якість ґрунтів та продуктивність сільгоспкультур є темою проекту Інституту водних проблем і меліорації НААН України й Університету штату Огайо.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!