Агромаркет

Профільний комітет рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект щодо розвитку ринку рідкого біопалива

Поділитись:
Профільний комітет рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект щодо розвитку ринку рідкого біопалива

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу схвалив та рекомендує парламенту ухвалити в першому читанні за основу законопроект щодо розвитку ринку рідкого біопалива в Україні № 7348.

Про це повідомили в Держенергоефективності.

Розробка законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту» також пов’язана із виконанням Україною зобов’язань перед ЄС щодо імплементації 28-ї Директиви. Так, у 2020 році Україна має досягти в транспортному секторі 10% частки енергії, отриманої з відновлюваних джерел.

Законопроект, розроблений Держенергоефективності, передбачає встановлення обов’язкової частки біокомпонентів у загальному обсязі продажів моторного палива, а також вимоги щодо його відповідності критеріям сталості.

Із ухваленням законопроекту очікується створення гарантованого ринку виробництва та використання рідкого біопалива в Україні, збільшення надходження інвестицій у цей сектор.

Планується, що буде використано потенціал виробників сільськогосподарської продукції та завантажені потужності спиртових заводів.

Окрім цього, ухвалення документу сприятиме будівництву нових заводів із виробництва біоетанолу та біодизелю.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями