Агромаркет

Профільний комітет рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект щодо розвитку ринку рідкого біопалива

Профільний комітет рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект щодо розвитку ринку рідкого біопалива

Комітет Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу схвалив та рекомендує парламенту ухвалити в першому читанні за основу законопроект щодо розвитку ринку рідкого біопалива в Україні № 7348.

Про це повідомили в Держенергоефективності.

Розробка законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку сфери виробництва рідкого палива з біомаси та впровадження критеріїв сталості рідкого палива з біомаси та біогазу, призначеного для використання в галузі транспорту» також пов’язана із виконанням Україною зобов’язань перед ЄС щодо імплементації 28-ї Директиви. Так, у 2020 році Україна має досягти в транспортному секторі 10% частки енергії, отриманої з відновлюваних джерел.

Законопроект, розроблений Держенергоефективності, передбачає встановлення обов’язкової частки біокомпонентів у загальному обсязі продажів моторного палива, а також вимоги щодо його відповідності критеріям сталості.

Із ухваленням законопроекту очікується створення гарантованого ринку виробництва та використання рідкого біопалива в Україні, збільшення надходження інвестицій у цей сектор.

Планується, що буде використано потенціал виробників сільськогосподарської продукції та завантажені потужності спиртових заводів.

Окрім цього, ухвалення документу сприятиме будівництву нових заводів із виробництва біоетанолу та біодизелю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!