Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Профільні аграрні асоціації заявили про свою позицію щодо можливої ліквідації Мінагрополітики

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Профільні аграрні асоціації та провідні громадські об’єднання АПК звернулися до Президента України з вимогою врахувати їхню позицію при здійсненні оптимізації кількості центральних органів виконавчої влади.

Про це повідомляється на сайті Всеукраїнського аграрного форуму.

Ідеться в першу чергу про плани Офісу Президента та майбутньої парламентської більшості щодо ліквідації Мінагрополітики і можливого його підпорядкування іншим відомствам.

Як зазначається у зверненні, ліквідація профільного відомства може призвести до втрати Україною не лише провідних позицій на зовнішніх продовольчих ринках, але й до зменшення геополітичного впливу як лідера з експорту сільськогосподарської продукції.

Водночас, аграрна спільнота українського бізнесу цілком підтримує ідею необхідності оптимізації діяльності урядових структур і готова взяти участь у напрацюванні конкретних пропозицій.

«Зокрема, Мінагрополітики потребує суттєвого структурного перетворення, перегляду функціональних обов’язків, а в деякій мірі й розширення повноважень в частині освіти та науки», – йдеться в повідомленні.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!