Агромаркет

Посівні площі основних культур в Україні цього року збільшаться на 600 тис. га, - прогноз

За оновленим прогнозом Мінекономіки, згідно з даними регіонів, посівна площа основних культур цього року збільшиться на 600 тис. га, порівняно з 2019 роком та становитиме 15,5 млн га.

Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний портал АПК.

У структурі посівів ярої групи, за прогнозами, збільшиться частка кукурудзи та соняшнику, зменшиться – ячменю, сої та цукрового буряку.

Збільшення площ під кукурудзою та соняшником зумовлені, зокрема, масовим пересівом озимини, що загинула внаслідок весняних морозів та посухи в деяких регіонах України, саме цими культурами.

Разом з тим, за даними Гідрометцентру, дощі у перших числах травня зняли стрес засухи в багатьох районах північно-західної половини країни. Проте, Запорізька (крім східних районів), Миколаївська (крім північних) Херсонська, Одеська (за винятком деяких центральних районів, де відмічалися потужні зливи) залишилися майже сухими.

Значно покращилася ситуація із запасами вологи у Черкаській, Київській, Житомирській, Чернігівській, Хмельницькій, Тернопільській, Львівській, Рівненській, Вінницькій областях, нерівномірно – у Полтавській та Харківській областях. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!