Агромаркет

Порушення земельного законодавства на Закарпатті завдали шкоди на 171,3 млн грн.

Порушення земельного законодавства на Закарпатті завдали шкоди на 171,3 млн грн.

З початку 2017 року фахівці Держгеокадастру у Закарпатській області здійснили 151 перевірку дотримання вимог земельного законодавства та виявили 99 порушень.

Про це повідомила прес-служба Держгеокадастру.

На усунення виявлених порушень видано 64 приписи та складено 52 протоколи про адміністративні порушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 50 осіб та накладено стягнень на загальну суму 10,4 млн грн. Добровільно штраф сплатили 37 осіб  у сумі 8,2 млн грн. (85%).

Крім того, було перевірено стан додержання органами виконавчої влади й органами місцевого самоврядування вимог земельного законодавства в процесі передачі у власність, надання у користування, в тому числі в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок. 109 рішень із 1484 прийнято з порушенням вимог земельного законодавства.

Матеріали по виявлених порушеннях у результаті шести перевірок скеровано до правоохоронних органів для вжиття заходів реагування (в тому числі по двох справах ‒ до органів прокуратури).

Порушення з самовільного зайняття земельних ділянок, зміни їх цільового призначення та зняття родючого шару ґрунту без відповідного дозволу завдали шкоди на 171,3 млн грн. Шкоду в розмірі 141,6 млн грн. порушниками сплачено у добровільному порядку.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!