Агромаркет

Понад 15 тисяч еТТН пройшли через AgriChain Logistics під час пілотного впровадження ІТ-рішення

Понад 15 тисяч еТТН пройшли через AgriChain Logistics під час пілотного впровадження ІТ-рішення

В рамках пілотного проєкту з упровадження єдиної електронної товарно-транспортної накладної через мобільний додаток AgriChain Logistics та підсистеми 1с проведено понад 15 тисяч еТТН для вантажних перевезень.

Про це AgroTimes розповіла директор компанії AgriChain Наталія Богачева.

За її словами, єдина система управління AgriChain – це повний цикл управління агробізнесом з максимальною діджиталізацією процесів, синхронізація між усіма модулями та з підсистемою в 1С.

Ланцюг IT-модулів наразі виглядає так: управління земельним банком, управління виробничою програмою, управління моніторингом посівів, управління складом, управління логістикою тмц та продукції, конструктор бізнес-процесів та консолідовані аналітичні звіти.

IT-модуль AgriChain Logistics (управління логістикою ТМЦ та готовою продукцією з поля) було презентовано аграрному ринку влітку 2020 року. ІТ-рішення використовується під час перевезення продукції з поля до складу або елеватора (власного або чужого), з елеватору на склад (порт чи місце зберігання), зі складу чи току компанії після попередньої доробки на елеватор, перевезення ТМЦ між складами чи зі складу на поле.

В мобільному додатку формується електронна ТТН із QR-кодами (водієві обліковець роздруковує її паперову копію на портативному термопринтері). Дані е-ТТН автоматично надходять на робочий стіл фахівця відділу GPS-моніторингу та в підсистему 1С на робочий стіл вагаря. На елеваторі, зісканувавши QR-коди на ТТН водія, вагар вносить додаткові дані, а після проходження ТТН етапів «Лабораторія», «Брутто», «Тара», «Нетто» закриває документ. І це, власне, тільки перший реліз продукту.

На часі – подальша розробка необхідних аграріям логістичних інструментів.

«Виходячи з оптимальних строків збирання врожаю, плану токової та електронної логістики, система визначатиме планову потребу у власному й найманому транспорті, вираховуватиме оптимальні маршрути й добові квоти з приймання продукції на елеваторах», – зазначила Наталія Богачева.

IT-рішення AgriСhain Logistics інтегруватимуться з системами «свій-чужий», комплексами потокових ваг, формуватимуть завдання на перевезення з визначеними системою маршрутами для зовнішніх перевізників.