Агромаркет

Польська Feerum S.A. створила мобільний додаток для елеваторного хабу в Закупному

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Мобільний додаток, що дозволяє ефективно контролювати всі виробничі процеси на найбільшому елеваторному комплексі на Хмельниччині – Закупнянському ХПП – в онлайн та у віддаленому режимі створили інженери з автоматизації польського проєктанта, виробника і постачальника елеваторного обладнання для елеваторів «Епіцентр Агро» –  компанії  Feerum S.A., повідомляє кореспондент AgroTimes.

Для підключення електрики та з’єднання нової частини щойно побудованого Закупнянського ХПП з уже діючою частиною елеваторного комплексу знадобилось майже 118 кілометрів потужного кабелю.

«Закупне – наш флагманський об’єкт: тут на порівняно невеликій площі ділянки ми розмістили 16 великих силосів і 6 хоперів тимчасового зберігання зерна. Наразі ми на стадії технологічного запуску маршрутного елеватора на Закупнянському ХПП. У роботі цього елеваторного хабу застосовується багато інноваційного обладнання, зокремеа, дві енергозберігальні FTD сушарки загальною потужністю 40 МВт та потужністю сушіння кукурудзи майже 4000 тонн на добу (вологість кукурудзи від 30% до 14,5%)» –  зазначив директор Feerum S.A. Даніель Януш.

Також для збереження найвищої якості зерна і зниження витрат на електроенергію, на Закупнянському маршрутному елеваторі використовуються стрічкові транспортери. Усе транспортне обладнання працює з продуктивністю 250 т/год.

А завдяки трьом силосам, призначеним для автоекспедиції автомобілів, процес завантаження зерна може здійснюватися практично безперервно.

Також розробники спроєктували дві залізничні експедиційні станції, які можуть працювати як автономно одна від одної, так і відправляти здвоєні маршрутні партії зерна в порти.

Продовжуючи розбудову Закупнянського ХПП агрохолдинг «Епіцентр Агро» замовив у польського виробника Feerum S.A. ще 4 додаткові силоси на 29 тис. м3, які наразі перебувають у стадії монтажу та будуть підключені до існуючої частини об’єкту.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями