Агромаркет

Поліція завадить захопленню рейдерами вирощеного врожаю

Поліція завадить захопленню рейдерами вирощеного врожаю

У поліції збираються перешкодити рейдерському захопленню вирощеного врожаю.

Про це заявив заступник голови Національної поліції і керівник патрульної поліції Олександр Фацевич.

За його словами, досвід минулих років показав, що під час посівних робіт проблем у фермерських господарств не виникає. Однак під час збору врожаю поліція стикається зі спробами рейдерських захоплень.

«Наше основне завдання – зробити так, щоб зібрав урожай фермер, який його посадив, –  зазначив він. – Після цього всі господарські спори повинні вирішуватися в установленому законом порядку, а саме шляхом звернення до суду».

Олександр Фацевич також наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи з фермерськими господарствами щодо укладення договорів з поліцією охорони щодо забезпечення охорони сільгоспугідь і об’єктів аграрних підприємств.

«Такий формат співпраці з фермерами – як приватними, так і великими аграріями – дозволить поліцейським своєчасно відреагувати на будь-які незаконні зазіхання рейдерів»», – пояснив він.

Зважаючи на те, що поліцейська присутність є не в кожному селі і селищі, поліція охорони розробить єдину дислокацію сил реагування на виклики при здійсненні охорони.

«У разі звернення фермерів щодо незаконних дій за викликом у першу чергу прибуде той наряд, який перебуває поруч. Незалежно від того, чи буде це поліція охорони, групи або наряд патрульної поліції», – підкреслив заступник голови Національної поліції.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!