Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Покращення фітосанітарного контролю пропонується вивчити на прикладі однієї з областей

Покращення фітосанітарного контролю пропонується вивчити на прикладі однієї з областей

Держпродспоживслужба разом із Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), профільними асоціаціями та представниками бізнес-спільноти  ініціюватиме перед Міністерством агарної політики та продовольства створення робочої групи з питань покращення фітосанітарного контролю в Україні.

Відповідне рішення було прийнято на робочому засіданні, яке відбулося у IFC 15 вересня, повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

За результатами діяльності робочої групи має стартувати пілотний проект із покращення фітосанітарного стану в одній із областей України. Це дозволить сконцентрувати зусилля інспекторів на вивченні проблеми та вжитті відповідних заходів для максимального оздоровлення території регіону від шкідливих організмів та забезпечення її охорони від проникнення карантинних та інших небезпечних шкідників, хвороб рослин і бур’янів, які можуть завдати значних збитків народному господарству.

Таким чином, вважають ініціатори, можна буде напрацювати системні підходи в управлінні фітосанітарними ризиками та ефективний механізм упередження та боротьби із існуючими загрозами у фітосанітарії.

«Це є одним із компонентів нашої стратегії, яка насамперед спрямована на мінімізацію джерел ризиків на відміну від попередньої практики впливати на результат», – зауважив голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали