Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Погода «ріже» врожай кукурудзи та сої в Аргентині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Аналітики Зернової біржі Буенос-Айресу (BAGE) знизили власну оцінку цьогорічного врожаю кукурудзи в Аргентині з 48,3 млн до 46,6 млн тонн зерна через несприятливі погодні умови.

Станом на кінець минулого тижня аргентинські фермери засіяли кукурудзою 62,8% від запланованих 15,56 млн га. В разі якщо прогнози справдяться, то поточні посівні площі під кукурудзою в Аргентині перевищать минулорічний показник на 8,621%.

Погодний фактор також вніс корективи в прогноз виробництва соєвих бобів в країні – в своєму черговому звіті фахівці BAGE скоротили його з 52,6 млн до 51,1 млн тонн. Наразі сівба сої в країні триває і протягом минулого тижня посівні площі під цією культурою аргентинські фермери збільшили з 61% до 70%.

Як повідомила AgroTimes заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник, посуха тривала в країні протягом усієї осені та дуже негативно позначилась на більшості посівів, тому таке рішення аргентинських фахівців було прогнозованим, на відміну від оцінок аналітиків USDA, які були оприлюднені на початку грудня.

У грудневій доповіді WASDE USDA прогноз виробництва кукурудзи та сої в Аргентині було збережено на позначках у 50 та 53 млн тонн, відповідно. При цьому американські аналітики свою оцінку аргентинського експорту кукурудзи залишили в грудні на рівні листопада 33,5 млн тонн, а соєвих бобів – скоротили з 8,8 до 8,2 млн тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!