Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Погода «ріже» врожай кукурудзи та сої в Аргентині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Аналітики Зернової біржі Буенос-Айресу (BAGE) знизили власну оцінку цьогорічного врожаю кукурудзи в Аргентині з 48,3 млн до 46,6 млн тонн зерна через несприятливі погодні умови.

Станом на кінець минулого тижня аргентинські фермери засіяли кукурудзою 62,8% від запланованих 15,56 млн га. В разі якщо прогнози справдяться, то поточні посівні площі під кукурудзою в Аргентині перевищать минулорічний показник на 8,621%.

Погодний фактор також вніс корективи в прогноз виробництва соєвих бобів в країні – в своєму черговому звіті фахівці BAGE скоротили його з 52,6 млн до 51,1 млн тонн. Наразі сівба сої в країні триває і протягом минулого тижня посівні площі під цією культурою аргентинські фермери збільшили з 61% до 70%.

Як повідомила AgroTimes заступниця директора ProAgro Group Марія Колесник, посуха тривала в країні протягом усієї осені та дуже негативно позначилась на більшості посівів, тому таке рішення аргентинських фахівців було прогнозованим, на відміну від оцінок аналітиків USDA, які були оприлюднені на початку грудня.

У грудневій доповіді WASDE USDA прогноз виробництва кукурудзи та сої в Аргентині було збережено на позначках у 50 та 53 млн тонн, відповідно. При цьому американські аналітики свою оцінку аргентинського експорту кукурудзи залишили в грудні на рівні листопада 33,5 млн тонн, а соєвих бобів – скоротили з 8,8 до 8,2 млн тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!