Агромаркет

Південна Корея зацікавлена інвестувати у вітчизняний АПК

Південна Корея зацікавлена інвестувати у вітчизняний АПК

Корейська фінансова група NongHyup зацікавлена як у прямому інвестуванні, так і в роботі в рамках проектів державно-приватного партнерства в українському аграрному секторі.

На цьому наголосив Йонг Хван Кім, президент NongHyup під час зустрічі в Києві із заступником міністра аграрної політки та продовольства України з питань євроінтеграції Ольгою Трофімцевою і Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея Янг-гу Лі.

Основними пріоритетами для корейських партнерів в Україні, за словами Йонг Хван Кіма, будуть фінансово-кредитний напрям та агрострахування, аграрна кооперація та створення повноцінних ланцюгів від виробництва до споживання.

«Розвиток регіональних агрокластерів та кооперативів в Україні, залучення іноземних інвестицій в агропромисловий комплекс, а також формування повних виробничо-збутових ланцюгів (food chains) для внутрішнього та зовнішніх ринків є важливим завданням для нашої команди, – зазначила Ольга Трофімцева. – Поєднання досвіду та зацікавленості корейських колег у цьому напрямі та конкурентні переваги українського аграрного сектору відкривають нам великі можливості для створення та реалізації нових та цікавих проектів».

Сторони домовилися створити спільну робочу групу для роботи над конкретними проектними пропозиціями.

Довідка

Фінансова група NongHyup (Південна Корея) є дочірньою структурою Національної федерації сільськогосподарських кооперативів. Її активи становлять $219 млрд. Має 14 представництв за кордоном у дев’яти країнах.  Послуги включають фінансування, іпотеку, кредити, кооперативне фінансування та новітніх технологій.

За п’ять місяців 2017 року експорт української аграрної продукції до Південної Кореї склав $55,8 млн: зернові – $50,7 млн, тютюн – $1,6 млн, залишки та відходи харчової промисловості – $2,1 млн. Імпорт корейської аграрної продукції становив $2,4 млн: риба – $1,6 млн, тютюн – $0,5 млн.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!