Агромаркет

Після 5 квітня аграрії зможуть отримати насіння та добрива від USAID

Після 5 квітня аграрії зможуть отримати насіння та добрива від USAID

Через велику кількість заяв аграріїв на отримання насіння соняшника та добрив від USAID АГРО, підготовка індивідуальних відповідей через ДАР займе багато часу, тому у Програмі вирішили скоротити для заявників час на очікування таким чином:

Про це повідомляє пресслужба програми USAID АГРО.

До 24 березня кожен отримувач добрив чи насіння соняшника отримає повідомлення про статус своєї заявки на електронну адресу, вказану у заявці. Повідомлення на електронну пошту прийдуть від СОК Зерновий (http://www.zerno.org.ua/coop/zernovyi) – адміністратора цього проєкту зі сторони Програми USAID АГРО. СОК Зерновий також повідомить про місце і час, коли насіння чи добрива можна буде забрати зі складу власним транспортом отримувача, а також інші деталі.

Додатково в USAID АГРО публікують списки отримувачів добрив та насіння соняшника тут (https://docs.google.com/…/1frJ4S…/edit…). Ви можете самостійно перевірити, чи є Ваше підприємство у списку отримувачів насіння чи добрив від Програми USAID АГРО, за номером заявки чи назвою підприємства.

Заявки на отримання насіння кукурудзи ще обробляються та до кінця тижня будуть передані Всеукраїнській асоціації громад (ВАГ). ВАГ є адміністратором проєкту з роздачі насіння кукурудзи та безпосередньо контактуватиме із отримувачами насіння, щоб повідомити їх про статус заявки.

Загалом за програмами ініціативи USAID AGRI-Україна:

  • 6 300 господарств отримають добрива
  • 1 211 господарств отримають насіння соняшника
  • Близько 700 господарств отримають насіння кукурудзи від компанії Байєр Україна

Видача насіння та добрив затвердженим заявникам очікується після 5 квітня.

Нагадаємо, USAID надасть аграріям насіння соняшника та добрива.