Агромаркет

Пільгові кредити для українських фермерів

Пільгові кредити для українських фермерів

 

24 жовтня 2016 року набрав чинності Закон «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проект «Основний кредит для аграрної галузі — Україна») між Україною та Європейським інвестиційним банком» №1530-VIII.

В рамках цієї Фінансової угоди для малих і середніх фермерів буде виділено 400 млн євро. Кредит надаватиметься протягом 12 років із пільговою ставкою на пільгові 4 роки. Позичальником виступатиме Україна в особі Мінфіну за участю Мінагрополітики та у взаємодії з ВАТ «Укрексімбанк».

Фінансові ресурси будуть надані окремим комерційним банкам, які, у свою чергу, відбиратимуть проекти, їх фінансуватимуть і здійснюватимуть моніторинг практичної реалізації цих проектів. Кредитними коштами може бути оплачено до 50% вартості проектів. Джерелом фінансування решти 50% вартості будуть власні кошти банків-учасників або засоби кінцевих бенефіціарів. Згідно з планами, закладеними в Угоді, фінанси витрачатимуться на модернізацію рибного господарства й аквакультуру, а також реалізацію проектів у вирощуванні зернових й олійних культур. Основний наголос буде зроблено на розвиток інфраструктури, логістики, поліпшення умов сушіння та переробки продукції сільських господарств.

AgriActa

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!