Агромаркет

Переробники зможуть отримати до 40 тис. євро на розвиток експорту та інновацій

Переробники зможуть отримати до 40 тис. євро на розвиток експорту та інновацій

Малі та середні харчові та переробні підприємства, які створюють продукти або послуги з фокусом на експорт та/або інновації запрошують до участі в грантовій програмі EU4Business, що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Програму міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».

Загальний бюджет Програми – 480 тисяч євро. Передбачається за кошти гранту підтримати 12 підприємств, кожен з яких зможе отримати до 40 тис. євро.

Умови участі:

– заявник має бути зареєстрований як юридична особа до 01.01.2021 (не допускаються бізнеси, зареєстровані як фізичні особи-підприємці, а також державні або комунальні підприємства, публічні та приватні акціонерні товариства);

– ведення бізнесу або відновлення господарської діяльності на момент подачі заявки;

– заявник має підпадати під критерії МСП (кількість працівників не повинна перевищувати 250 осіб та річний дохід не повинен перевищувати 50 млн.євро);

– власний внесок у розмірі 20% від суми гранту;

– 20% від суми гранту учасники мають використати на консультаційні послуги.

Кошти гранту дозволено витратити на:

• просування експорту;

• дослідження і розробки;

• тестування та перевірки;

• сертифікацію;

• реєстрацію і захист прав інтелектуальної власності;

• маркетингові та консультаційні послуги;

• закупівлю обладнання (не більше 50% грантових коштів) та інші витрати (за погодженням).

Подати заявку та детальніше про грантову програму за посиланням: https://www.12grants4sme.world/ до 25 червня 2024 року.

«Отримання гранту від EU4Business передбачає не лише фінансову підтримку, а й доступ до експертів та консультантів, що може допомогти в стратегії розвитку, маркетингу, технологічних інноваціях та інших аспектах ведення бізнесу. А додаткова фінансова підтримка дозволить впроваджувати нововведення, що сприятимуть підвищенню якості продукції та ефективності виробництва, відкриваючи при цьому нові горизонти та надаючи додаткові ресурси для досягнення поставлених цілей», – наголосила Тетяна Гетьман, директорка Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, харчовики зможуть отримати гранти від EU4Business.