Агромаркет

Павленко є одним з найкращих урядових реформаторів - політолог

Павленко є одним з найкращих урядових реформаторів - політолог

Уряд Яценюка був не технократичний, але з відчутною присутністю технократів. Справжніх, з європейським мисленням, нульовою толерантністю до корупції і тіньових схем. У цьому впевнений політолог і експерт Вадим Карасьов.

На думку В. Карасьова, одним з найбільш успішних урядових реформаторів є глава Мінагрополітики Олексій Павленко.

«Він довів, що швидкі зміни можливі навіть в такій традиційно корупційній і консервативній системі, як агросектор. Олексій став першим Міністром аграрної політики України, який займався аграрною політикою, а не посівною або збиральною компаніями. Його заслуга – дерегуляція, зняття корупційних бар’єрів в галузі, підготовка до радикальної приватизації, відкриття нових експортних ринків, залучення серйозних інвестицій під інфраструктурні проекти. І рекордний урожай 2015 року, не дивлячись на відсутність бюджетної підтримки, теж варто згадати. Рекордний експорт агропродукції стабілізував гривню, а нові ринки, відкриті Павленко, допомогли подолати залежність від Росії», – охарактеризував роботу аграрного міністра політолог.

Також В. Карасьов виділив роботу в Уряді міністра фінансів Наталії Яресько та глави Мінекономрозвитку Айвараса Абромавічуса.

Він зазначив, що “відсутність цієї трійки європейських міністрів-реформаторів відразу стане відчутною в суспільстві”. «Їх цінність для країни стане помітна на контрасті з новими призначенцями. І ця цінність стане політичним капіталом Яресько, Павленка і Абрамавічуса, який їм дозволить вже в найближчій перспективі стати ключовими топ-менеджерами нової політичної хвилі», – підкреслив політолог.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!