Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Парламент підтримав законопроект щодо стимулювання й розвитку сімейних фермерських господарств

Парламент підтримав законопроект щодо стимулювання й розвитку сімейних фермерських господарств

22 травня Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект № 7060 «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо стимулювання створення і розвитку сімейних фермерських господарств та припинення корупційних зловживань у сфері розпорядження землями державної та комунальної власності».

«За» проголосували 230 депутатів із 226 необхідних.

«Дуже важливою новацією проекту є збільшення гарантійного внеску для учасників земельних торгів, – зазначив на своїй Фейсбук-сторінці народний депутат Олег Кулініч, один із співавторів законопроекту. – Зараз дуже багато випадків, коли учасник аукціону пропонує захмарну орендну плату, виграє аукціон, а потім відмовляється її платити».

Збільшений гарантійний внесок має зменшити такі зловживання, підкреслив він.

Також пропонується встановити семирічну заборону на відчуження земельних ділянок під особисте селянське господарство, які одержані громадянами в порядку безоплатної приватизації, передачу їх в користування третім особам, зміну їх цільового призначення.

«Ми з колегами підтримуємо ті обмеження, які пропонується встановити законопроектом на розпорядження та зміну цільового призначення земельної ділянки, яка безоплатно одержана у власність або отримана в оренду без аукціонів», – зауважив Олег Кулініч.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали