Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Палестина зацікавлена в імпорті української великої рогатої худоби

Палестина зацікавлена в імпорті української великої рогатої худоби

Україна готова збільшувати обсяги поставок зернових та борошна, рослинної олії,  експорт м’ясо-молочної продукції,  цукру, кондитерських виробів до Палестини.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з міністром сільського господарства Палестини Суфіяном Султаном, передає прес-служба Мінагрополітики.

«Ми також зацікавлені у розширенні номенклатури експорту сільгосппродукції з більш доданою вартістю. У тому числі продукції тваринництва та органічної продукції», – додав Тарас Кутовий.

Також він підтримав запропоновану посольством Палестини ідею проведення спільного українсько-палестинського бізнес-форуму.

Зі свого боку міністр сільського господарства Палестини Суфіян Султан повідомив, що Палестина зацікавлена в імпорті української великої рогатої худоби через Ізраїль. Тарас Кутовий зазначив, що Україна готова пришвидчити процеси сертифікації для отримання від Ізраїлю дозволу на перевезення через порти країни української ВРХ.
 
Також сторони домовилися про поглиблення взаємодії в науковій сфері. Палестина готова перейняти досвід наших науковцiв в сфері безпечностi i якості продуктiв харчування.

Довідка

Товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та Палестиною за 2015 рік склав $13 млн. Експорт – $13 млн (на 35% більше, ніж за попередній рік). Імпорт – $2 тис. (овочі, рослини, коренеплоди).

В основному експортувалися олія ($8 млн), борошно ($4 млн).

За сім місяців 2016 року експорт склав $6,8 млн, що на 24%, або на $2,1 млн менше. Падіння показників експорту в основному відбулося через зменшення поставок олії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали