Агромаркет

Органічні виробники Львівщини отримають до 150 тис грн безповоротної допомоги

Органічні виробники Львівщини мають змогу отримати до 150 тис грн безповоротної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Напрям підтримки суб’єктів підприємництва у сфері органічного виробництва передбачено розпорядженням начальника Львівської ОВА, яким внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки. Зокрема, для органічних виробників, є можливість отримати бюджетну субсидію на одиницю оброблюваних угідь з розрахунку 5000 грн на 1 гектар посіву та/або насаджень с/г культур, але не більше чим 150,0 тис грн одному суб’єктові.

«Сертифікація, щорічне підтвердження відповідності цій сертифікації та й саме ведення органічного виробництва передбачають більші витрати для сільгоспвиробників чим у традиційному господарстві. Частину цих витрат вже не перший рік бере на себе обласний бюджет Львівщини. Від суб’єктів підприємництва потрібно лише надати певний пакет документів для участі в програмі підтримки. У цьому році на цей напрям передбачено 1,0 млн грн», – поінформувала директорка департаменту Тетяна Гетьман.

Прийом документів для участі уже розпочато та триватиме він до 01 грудня цього року. Відтак, керівники органічних підприємств Львівщини, у разі наявності діючого сертифікату, що підтверджує органічну діяльність, можуть подавати всі необхідні документи до департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх).

У разі виникнення додаткових питань звертатися за контактним номером: (032) 255-50-62, 0667180918 або на електронну скриньку – [email protected]

Нагадаємо, за останні 5 років площа під органічним сільгоспвиробництвом зросла у 1,5 раза.