Агромаркет

Органічні підприємства зможуть отримати 5 тис. євро благодійної допомоги

Органічні підприємства та організації у сфері органічного сільського господарства мають змогу прийняти участь у програмі підтримки від «Німецького Фонду майбутнього для сільського господарства».

Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Українські органічні виробники можуть отримати допомогу у таких випадках:

– підтримка біженців, розміщених на органічних підприємствах (продукти харчування, проживання, логістика тощо);

– фінансова підтримка для придбання засобів виробництва (наприклад, насіння, палива тощо) та збереження виробничих приміщень (усунення пошкодження будівель внаслідок війни);

фінансова (тимчасова) підтримка фермерів через втрату заробітку внаслідок воєнних дій;

– створення нових робочих місць на підприємствах та тимчасова виплата заробітної плати для біженців, якщо вони працюють на цих підприємствах.

Благодійна допомога надається також і для інших потреб господарств. Максимальний розмір допомоги на одне підприємство становить 5 тис. євро (в особливих випадках ця сума може бути збільшена відповідно до прийнятого рішення Фонду).

Для отримання благодійної допомоги потрібно заповнити заявку за формою та надіслати на електронну адресу проєкту: [email protected] На даний час немає кінцевого терміну подачі заявок на отримання допомоги.

«Метою проекту є розширення українського сектору органічного сільського господарства та покращення якості продукції. Сподіваємося, що завдяки такій підтримці вдасться допомогти органічним виробникам в умовах воєнного стану», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, Україна на четвертому місці за обсягами експорту органічної продукції до ЄС.