Агромаркет

Optimus Agro однією з перших в Україні пройшла сертифікацію за новою версією стандарту ІSO

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Наприкінці 2019 року компанія Optimus Agro однією з перших в Україні пройшла сертифікацію за новою версією стандарту ISO 22000:2018.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, цей стандарт використовує процесний підхід разом з Plan-Do-Check-Act (плануй – роби – перевіряй – покращуй) та ризикоорієнтованим мисленням й підтримує прийняття процесного підходу при розробці, впровадженні, оновленні, та підвищенні результативності.

«Ризикоорієнтоване мислення дозволяє організації визначити чинники, які можуть стати причиною відхилення процесів і системи менеджменту безпеки харчових продуктів від запланованих результатів, а також ввести в дію заходи управління, для попередження або зведення до мінімуму побічних ефектів», – ідеться в повідомленні.

Сертифікаційний аудит за новою версією стандарту ISO 22000:2018 здійснювався аудиторами міжнародної компанії «SGS Ukraine», повідомляють в Optimus Agro.

Довідка

Група компаній «Оптімус Агро» – понад 20 років спеціалізується на переробці насіння соняшнику і зберіганні с/г культур на українському аграрному ринку і є одним з найбільших в Україні виробників соняшникової олії та шроту. До складу групи входять Запорізький олійно-екстракційний завод із потужністю переробки насіння соняшнику 2800 т/доба, мережа елеваторів із загальною ємністю зберігання зерна 1,1 млн тонн с/г культур.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями