Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Одеський припортовий завод відновив роботу після тривалого простою

Одеський припортовий завод відновив повноцінну роботу після 16 місяців простою. Протягом двох місяців роботи в рамках договору з компанією «Агрогазтрейдинг» підприємство поставило на зовнішній та внутрішній ринки 9,4 тис. тонн аміаку і 88,7 тис. тонн карбаміду.

Про це повідомляє прес-служба «Агрогазтрейдингу».

Як зазначається, станом на 2 жовтня ОПЗ виробив 13,1 тис. тонн аміаку і 122,5 тис. тонн карбаміду. Для виробництва продукції за давальницькою схемою «Агрогазтрейдинг» поставив 102,3 млн. м³ природного газу.

Як зазначається, поставки відбуваються на вітчизняний ринок, а також на ринки Греції, Туреччини, Марокко, Сенегалу, Індії та Кот-д’Івуару.

«В результаті, повернення продукції ОПЗ на міжнародні ринки відновлює довіру до підприємства, що сприятливо впливає на розвиток інвестиційного потенціалу країни й загальноекономічної кон’юнктури ринку», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, що договір на переробку давальницької сировини також передбачає виплату заборгованості ОПЗ перед НАК «Нафтогаз» за допомогою унікальної формули. «Агрогазтрейдинг» додав до вартості переробки $1-$1,5/тонна продукції для аміаку і карбаміду відповідно.

Це дало змогу ОПЗ почати виплати на користь «Нафтогазу» в рахунок погашення своєї заборгованості перед компанією. Платіж за перший місяць роботи в рамках договору склав 2,3 млн. грн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали