Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Обіг електронних грошей в Україні зріс на 60%

Поділитись:
Обіг електронних грошей в Україні зріс на 60%

У першому півріччі 2019 року кількість операцій з електронними грошима зросла на 60% – до 4,939 млрд грн, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Про це повідомляє Фінансовий клуб з посиланням на НБУ.

Крім того, за перші шість місяців поточного року більш ніж удвічі зросли обсяги випущених електронних грошей – до 85,4 млн грн. А кількість електронних гаманців збільшилася на 20% і досягла 67,9 млн штук.

«В Україні спостерігається стабільний позитивний тренд використання електронних грошей», – ідеться в повідомленні Нацбанку.

Повідомляється також, що максимальна сума електронних грошей, яка може зберігатися на електронному пристрої, що не поповнюється, становить 4 тис. грн. Поповнюється в електронному гаманці – 14 тис. грн (сума розрахунків за таким пристроєм не може перевищувати 62 тис. грн на рік).

Довідка

Електронні гроші (e-money) – одиниці вартості, які зберігаються на електронному пристрої, приймаються як засіб платежу іншими особами, ніж особа, яка їх випускає, і є грошовим зобов’язанням цієї особи, що виконується в готівковій або безготівковій формі. Випуск електронних грошей може здійснювати виключно банк. Банк має право здійснювати випуск електронних грошей, номінованих лише в гривні. Банк, що здійснює випуск електронних грошей, бере на себе зобов’язання з їх погашення.

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!