Агромаркет

Новий керівник АМПУ активізує будівництво довгобудів в Одеському морпорту

Новий керівник АМПУ активізує будівництво довгобудів в Одеському морпорту

Виконуючий обов’язки голови Адміністрації морських портів України (АМПУ) Райвіс Вецкаганс не задоволений тим, що в Одеському морському порту накопичилися довгобуди.

Серед них і причал № 1-з як частина нового зернового терміналу на Андросівському молу, будівництво якого мало бути завершено в 2014 році, але триває й досі.

Реконструкція морського вокзалу Одеського порту для розміщення там «Відкритого митного простору» (нового митного терміналу, сервіс і контроль в якому відбуватиметься за принципом «єдиного вікна») буксує через неузгодженість дій керівництва порту і проектантів.

«Інвестора, який приходить в український порт, не цікавлять внутрішні бюрократичні процедури, узгодження в органах державної влади, судова тяганини та інше»,‒ зазначив керівник підприємства на нараді в Одеському порту, передає прес-служба АМПУ.

Найближчим часом Райвіс Вецкаганс має намір зустрітися з керівництвом компаній-інвесторів для перезавантаження відносин, а також для визначення подальших кроків з реалізації зазначених інвестиційних проектів.

«У найкоротші терміни ми проведемо аудит відсутньої, але необхідної документації, в тому числі щодо коригування діючих проектів, і зробимо оптимальні кроки для якнайшвидшої реалізації зазначених інвестиційних планів»,‒  підкреслив Райвіс Вецкаганс.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!