Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Носівський цукровий завод модернізував обладнання

Відділ автоматизації KMZ Industries модернізував обладнання іноземного виробництва на Носівському цукровому заводі, що є частиною агрохолдингу ІМК.

Про це повідомляє прес-служба компанії KMZ Industries.

Як зазначається, завдання полягало в модернізації двох зерносушарок Brock Meyer 2400S (США), що експлуатуються на об’єкті, а .

««Американці» мали дуже примхливу електроніку. Вона регулярно відключалася з різних причин (перенапруга, забруднення тощо), чим гальмувала процеси на всьому елеваторі», – пояснює начальник департаменту автоматизації та електрифікації KMZ Industries Олексій Ломакін.

Головними вимогами до модернізації були її бюджетність, забезпечення візуалізації процесів. Також важливо було завершити все до нового сезону.

«Першу задачу вирішили доступною за ціною пускорегулюючою апаратурою виробництва вітчизняної компанії «Овен». Встановили програмне забезпечення власної розробки KMZ Industries. При цьому залишили і поєднали в нашу систему «рідні» датчики виробника зерносушарок. Весь процес тепер відображається на екрані комп’ютера в операторській і дозволяє відстежувати й контролювати сушіння в режимі реального часу. А оновлені зерносушарки, як і домовлялися, прийняли першу кукурудзу сезону вчасно», – відзначає Олексій Ломакін.

Нагадаємо, Шепетівський цукровий комбінат встановив робота для контролю якості сировини.