Агромаркет

Нідерландсько-українська ділова рада сприятиме збільшенню поставок нових агротехнологій в Україну

Нідерландсько-українська ділова рада сприятиме збільшенню поставок нових агротехнологій в Україну

У Києві створено Нідерландсько-українську ділову раду, завданням якої стане активізація українського експорту до Нідерландів, а також збільшення поставок нідерландських агротехнологій в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Центру підтримки експорту при Українському союзі промисловців та підприємців (УСПП).

Нідерландсько-українську ділову раду створено з ініціативи Торгово-промислової палати України (ТППУ) та Олексія Павленка, який обіймав пост міністра аграрної політики та продовольства в 2014-2016 роках.

«Нідерланди вже постачають та зацікавлені у збільшенні поставок в Україну сучасних аграрних технологічних рішень у тваринництві, зрошенні, сільгосптехніці», ‒ підкреслив Олексій Павленко.

За словами віце-президента УСПП, координатора Центру підтримки експорту Дениса Краснікова, Нідерланди зацікавлені в експортних поставках українських продуктів харчування.

До нідерландської частини Нідерландсько-української ділової ради увійшли учасники 15 бізнес-асоціацій, котрі представляють 1,5 тис. нідерландських компаній. З української сторони ‒ представники українського бізнесу, ТППУ, УСПП. Головою української частини Ради обрано Олексія Павленка.

Нагадаємо, що в Україні працює 350 нідерландських компаній (понад 50% ‒ у сфері АПК) і ще 150 зі спільним нідерландсько-українським капіталом.

AgroPolit

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!