Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Нібулон» на 27% наростив експорт зернових та олійних

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Минулий МР завершився для компанії «Нібулон» рекордом – на експорт було відвантажено більше 5,2 млн зернових і олійних, що на 26,8 % більше, ніж у минулому МР (4,1 млн тонн).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Основними експортними культурами у 2018/19 МР традиційно стали кукурудза (обсяг експорту – 2,23 млн тонн), пшениця (2,13 млн тонн) та ячмінь (535 тис. тонн).

Стосовно географії експорту, найбільшим споживачем, як і торік, став Китай з часткою імпорту – 19 %. Загалом минулого МР компанія експортувала продукцію  в 19 країн, із яких 9 – країни ЄС: Нідерланди, Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Португалія, Іспанія.

«Тенденція останніх років – збільшення обсягів експорту зернових культур в країни ЄС. Зокрема, порівняно з минулим МР, обсяг відвантажень компанії до країн ЄС зріс на 12,8 %, склавши 24,3 % від загального експорту компанії», – зазначив заступник генерального директора з торгівлі Володимир Славінський.

За його словами, у минулому МР компанія вперше поставила продукцію до таких країн, як Фінляндія, Данія і Норвегія та побудувала міцні зв’язки з регіональними споживачами. З кожним роком поставки компанії до країн Європейського Союзу становлять усе більшу частку від її загальних обсягів експорту.

У планах компанії на наступний МР – збільшення обсягів експорту до 6 млн тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!