Агромаркет

Найбільший експортер птиці Бразилії BRF закриває два заводи

Найбільший експортер птиці Бразилії BRF закриває два заводи

Бразильська компанія BRF, найбільший експортер птиці в світі, закриє два переробні підприємства. Такий крок зумовлений необхідністю скоротити витрати в умовах дефіциту кукурудзи на місцевому ринку, який підвищив витрати на корм до рекордних рівнів.

Компанія тимчасово закриє свою виробничу лінію птиці Jatai у штаті Goais до 30 червня, хоча відділення переробки корму виробничого підприємства продовжить роботу.

BRF також зупинить виробничу лінію в Ріу-Гранді-ду-Сул, найпівденнішому штаті Бразилії, з 18 липня по 31 липня, тимчасово звільнивши працівників.

Компанія переглядає роботу свого виробничого підприємства в штаті Minas Gerais, яке поступово скоротило обсяги виробництва з 5 червня.

Закриття заводів, незважаючи на те, що названо компанією тимчасовим, є останньою ознакою проблеми колись процвітаючої м’ясної промисловості Бразилії, яка скоротила потужність до 15% внаслідок падіння внутрішнього попиту на білок і серйозного дефіциту кукурудзи.

Після того, як валюта Бразилії впала в середині 2015 року, експорт кукурудзи прискорився до рекордних рівнів, залишивши місцевих виробників свинини і галузь птахівництва без головного інгредієнта кормів.

BRF повідомила, що не має намірів продавати своє виробниче підприємство Jatai. Воно  буде тимчасово закрите на сервісне обслуговування, повідомила компанія, додавши, що 550 працівників Jatai можуть бути прийняті на роботу іншими підрозділами компанії в регіоні.

Ціни на кукурудзу в Бразилії почали знижуватися протягом останніх днів на тлі початку збору врожаю кукурудзи взимку в південній півкулі, але котирування все ще далекі від цін аналогічного періоду минулого року.

Птицефабрики Украины

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!